Новий термінал аеропорту Запоріжжя почнуть будувати вже у цьому році
facebook.com/airport.zp.ua

Новий термінал аеропорту Запоріжжя почнуть будувати вже у цьому році

Новий пасажирський термінал Запорізького аеропорту почнуть будувати у найближчі тижні, а завершиться будівництво в останньому кварталі 2019 року. Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» вже підписало відповідний договір з бдівельною компанією. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Запорізької міськради.

Зазначається, що про підписання договору між КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та ТОВ «Альтіс-Констракшн» вчора, 16 листопада, розповів журналістам міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. За його інформацією, площа нового терміналу складе більш ніж 12 тисяч квадратних метрів, а його пропускна здатність сягатиме 400 осіб на годину. Він також повідомив про терміни початку й закінчення робіт.

«Будівництво має розпочатися в найближчі тижні. Термін завершення робіт — четвертий квартал 2019 року. Вважаю, що будівництво терміналу стане інвестицією в розвиток нашого міста», — наголосив запорізький міський голова.

Також він зазначив, що заявлена підрядником вартість будівництва складає майже 530 млн гривень. Буряк додав, що в цьогорічному міському бюджеті виділено кошти на проведення робіт, і в наступному році фінансування на продовження робіт теж буде закладено в бюджеті міста.

Мер Запоріжжя звернув увагу на те, що під час будівництва нового терміналу аеропорту старий працюватиме у звичному режимі.

«Хочу також сказати, що потенційні пасажири нашого аеропорту можуть не турбуватися. Під час будівництва у нас буде продовжувати працювати в колишньому режимі діючий пасажирський термінал», — заявив він.

Крім того, повідомляється, що на сьогоднішньому засіданні виконкому Запорізької міської ради Володимир Буряк також розповів про підписання договору й подальші плани присутнім. Він окремо відзначив роль Кабінету Міністрів, який посприяв у підготовці до будівництва.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Володимир Гройсман підписав розпорядження Кабміну про затвердження проектно-кошторисної документації будівництва нового пасажирського терміналу в аеропорту Запоріжжя.