Новорічну ілюмінацію в Києві увімкнуть на День Святого Миколая
УНІАН

Новорічну ілюмінацію в Києві увімкнуть на День Святого Миколая

Новорічну ілюмінацію в Києві увімкнуть 19 грудня, на День Святого Миколая. «Київміськсвітло» вже веде роботи з її встановлення. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

Як зазначили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, підрозділ Архітектурно-декоративного підсвічування комунального підприємства «Київміськсвітло» розпочав ремонт і монтаж святкової новорічної ілюмінації.

«Оригінальна новорічна ілюмінація – візитівка Києва. Як і всі європейські міста, Київ готується до найбільш очікуваних новорічних та різдвяних свят. Піднесений настрій для киян та гостей столиці створять тисячі гірлянд. Тож із 19 грудня запрошую всіх на прогулянки нічним Києвом», — розповів Сергій Симонов, директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Зазначається, що вже традиційні для Києва святкові гірлянди, кулі, «падаючий лід» і «намисто» буде розміщено на деревах, тросових розтяжках і опорах освітлення в центрі столиці. За планом, ілюмінацією на честь новорічних свят прикрасять вулиці Хрещатик, Богдана Хмельницького і Михайла Грушевського, а також Майдан Незалежності, Софійську та Європейську площі. На будівлях Філармонії, Київської консерваторії, КМДА, Головпоштамту та Будинку профспілок з’являться гірлянди у вигляді української вишивки.

В КМДА наголошують, що освітлення відповідає світовим стандартам і вимогам енергозбереження, а всі конструкції виконано на світлодіодах.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Кабмін оголосив дати вихідних на цьогорічні зимові свята.