Обмін полоненими на Донбасі відбудеться 27 грудня, - Геращенко
facebook.com/iryna.gerashchenko

Обмін полоненими на Донбасі відбудеться 27 грудня, — Геращенко

Україна готова до обміну полоненими з бойовиками окупованого Донбасу за формулою «306 на 74». Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку представниці України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірини Геращенко.

Вона наголосила, що наступний обмін за формулою «306 на 74» буде наймасштабнішим і дозволить розблокувати процес звільнення.

«Працюємо над останніми логістичними і технічними деталями, бо це буде наймасштабніша подібна історія, коли буде передано 306 громадян і звільнено 74 українців», — написала Геращенко.

Підготовка обміну полоненими відбувалася із залученням до переговорів Президента України Петра Порошенка, канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента Росії Володимира Путіна.

Пізніше Геращенко уточнила, що звільнення заручників відбудеться 27 грудня.

«Ми прагнули зробити це раніше, до 24 грудня, але щасливі, що є підтвердження дати до нового року. Ми — повністю готові. Дай Бог, щоб не зірвалося і щоб всі сторони виконали всі попередні домовленості», -наголосила вона.

Україна уже почала привозити людей для обміну на заручників з Донбасу.

Офіційно . Украінська сторона була готова до звільнення ще кілька днів тому, СБУ, ГПУ, Мінська група все для цього зроб…

Опубликовано Iryna Gerashchenko 25 декабря 2017 г.