Очільнику автодору Миколаївщини оголосили підозру в розкраданні коштів, виділених на ремонт доріг

У середу, 6 грудня, голові Служби автомобільних доріг у Миколаївській області оголосили підозру в заволодінні бюджетними коштами, які були виділені на ремонт дороги. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт прокуратури Миколаївщини.

У прокуратурі зазначають, що посадовець перебував у змові з групою осіб, з якими спільно було підроблено документи. Завдяки цьому, а також за допомогою свого службового становища, йому вдалося заволодіти грошима в сумі понад 600 тисяч гривень, які повинні були направити на ремонт автомобільної дороги «Велика Корениха – Кам’янка».

«Експерти чітко встановили, що взагалі не здійснювалось такого ремонту, а складені документи про проведення ремонтних робіт не відповідають дійсності», — повідомили у прокуратурі.

Незаконні дії чиновника завдали збитків державі.

«Внаслідок таких незаконних дій спричинено матеріальні збитки державі на зазначену суму, яка більше ніж в 600 разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян на момент вчинення злочину і є особливо великим розміром», — зазначили у відомстві.

Наразі триває розслідування триває і всі винні особи будуть притягнуті до відповідальності.