Один із обвинувачених у «справі рюкзаків» уклав угоду із САП

Московський районний суд Харкова затвердив угоду між САП та обвинуваченим у «справі рюкзаків» Володимиром Івановим про визнання винуватості. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Еспресо».

Як вказано у вироку суду від 21 грудня 2017 року, Іванова звинувачували в отриманні від невідомих осіб завдання виготовити та підробити документи, необхідні для участі ТОВ «Дніпровенд» у переговорах про закупівлю рюкзаків у МВС.

Зазначається, що маючи доступ до статутних документів та до печатки ТОВ «Дніпровенд», обвинувачуваний роздрукував вказані проекти документів та підписав їх від імені директора фірми і поставив печатку. Надалі ці документи використовувалися під час поставки рюкзаків до Центральної бази ресурсного забезпечення МВС України у березні-травні 2015 року.

Прокурор зазначив, що обвинувачений зобов’язався співпрацювати з правоохоронними органами у виявленні та припиненні інших відомих йому подібних кримінальних правопорушень.

За умовами укладеної угоди звинувачуваний у підробленні документів Іванов отримав один рік умовно.

Раніше суд продовжив запобіжні заходи у вигляді особистого зобов’язання колишньому заступнику міністра внутрішніх справ Сергію Чеботарю та харків’янини Володимиру Литвину, які фігурують у так званій «справі рюкзаків».

Третьому фігуранту справи Олександру Авакову 22 грудня суд повернув закордонні паспорти і скасував зобов’язання носити електронний браслет.