Офіси ОБСЄ та Ради Європи в Україні спільно просуватимуть демократію та верховенство права
facebook.com/coe.office.in.ukraine/

Офіси ОБСЄ та Ради Європи в Україні спільно просуватимуть демократію та верховенство права

Офіс ОБСЄ в Україні та Офіс Ради Європи в Україні підписали лист про співпрацю у сферах просування демократії, верховенства права та прав людини в Україні. Повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Ми підписали цього листа про співпрацю, де йдеться про різні сфери. У нас тривала історія співпраці з ОБСЄ. Сфери нашої співпраці стосуються прав людини, демократії та правосуддя. Ми працюємо в реформуванні судової системи, реформи прокуратури, у сфері виборів і з громадськими організаціями», — зазначив голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг на брифінгу в Києві.

Він уточнив, що у рамках співпраці відбуватимуться регулярні зустрічі для обговорення спільних проектів, а також спільне їх втілення.

За словами Енберга, ОБСЄ та Рада Європи в Україні спільно реалізують проекти з підтримки місцевих громад, судової реформи, забезпечення свободи слова тощо.

Своєю чергою, координатор проектів ОБСЄ в Україні, посол Вайдотас Верба додав, що документ підписали з метою досягнення синергії з урахуванням спільних цілей у галузі верховенства права, демократії та прав людини.

«Співробітництво між Радою Європи та ОБСЄ буде доповнювати одне одного. Ми часто робимо схожі або навіть одні й ті самі речі. Співпраця допоможе нам разом планувати і працювати над одними і тими ж самим проблемами і завдяки цьому ми зможемо зробити більше, більш потужні проекти», — додав дипломат.

Крім того, він зазначив, що завдяки співробітництву може збільшитись кількість іноземних інвестицій в Україну.