Окупанти в Криму намагаються відновити подачу води з Дніпра, використовуючи екологічну катастрофу
Facebook Рефата Чубарова

Окупанти в Криму намагаються відновити подачу води з Дніпра, використовуючи екологічну катастрофу

Окупаційна влада Криму використовує наслідки екологічної катастрофи на півночі Криму в якості аргументу для відновлення подачі води з Дніпра. Про це написав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у Facebook.

«Почалося обережне зондування можливості відновлення подачі дніпровської води в тимчасово окупований Крим по Північно-Кримському каналу. Тепер в якості аргументів, покликаних розжалобити офіційну владу України і міжнародне співтовариство, російські окупанти використовують наслідки екологічної катастрофи, викликаної отруйними викидами заводу «Кримський титан», — йдеться у повідомленні Чубарова.

За твердженням окупантів, нестача води для заповнення відстійників, мовляв, призвела до надмірної концентрації кислоти, що стало причиною отруєння околиць.

«Не вдаючись в обговорення російської позиції, зауважимо, що єдиним ефективним заходом для запобігання отруєнню навколо заводу «Кримський титан» являється деокупація Криму та повне припинення українською владою діяльності цього заводу», — заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу.

Чубаров наголосив, що справжньою, ледь прихованою метою російської окупаційної влади, є намагання будь-якою ціною і зусиллями наповнити до зими дніпровською водою водосховища Криму.

«Зрозуміло, що такої можливості окупантам ми не дамо».