Олена Зайцева під час засідання суду попросила вибачення у родичів загиблих

Олена Зайцева під час засідання суду попросила вибачення у родичів загиблих

Сьогодні, 13 грудня, на суді у Харкові Олена Зайцева визнала свою провину в аварії 18 жовтня, в результаті якої загинули 6 людей. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на УНІАН.

«Я визнаю свою провину. Я готова нести відповідальність і готова понести покарання, яке дасть мені суд. Але, будь ласка, вибачте мене. Це сталося не під якимось препаратом. Будь-які речовини, які у мене знайшли в крові, — це від знеболювальних, які я іноді вживаю через свої проблеми», — заявила Зайцева.

Вона також відкинула звинувачення у наркоманії.

«Я знаю, що всі вважають, що я — наркоманка. Я не хочу, щоб у першу чергу потерпілі вважали, що винуватицею ДТП є наркоманка. Я не наркоманка. Я ніколи не вживала наркотики. Для мене це небезпечно через мої травми. Якщо щось з наркотичних засобів я вживу, для мене це може бути смертельним результатом», — додала Зайцева.

Кривава ДТП сталася 18 жовтня у Харкові. Тоді автомобіль Lexus, за кермом якого була Олена Зайцева, врізався у Volkswagen, після чого протаранив натовп. П’ятеро людей загинули на місці, ще шестеро дістали тяжкі поранення. Невдовзі стало відомо, що на лікарняному ліжку померла ще одна дівчина.

Нагадаємо, що у Харкові поліція встановила ще одного учасника аварії і хоче порушити справу проти автошколи.