Оперативники вивчають справу про вбивство правозахисниці Ноздровської, — поліція

Начальник управління поліції Київської області Дмитро Ценов заявив, що оперативники попередньо дослідили місце злочину та направили на судово-медичну експертизу тіло загиблої юристки Ірини Ноздровської, знайдене 1-го січня у Вишгородському районі Київської області. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт МВС.

За словами Ценова, оперативний підрозділ поліції підняли по тривозі. Наразі на місці події проводяться додаткові заходи та слідчі дії.

«На сьогоднішній день, після огляду місця події, тіло було направлено на судово-медичну експертизу. З метою встановлення характеру тілесних пошкоджень, причини смерті. Нами відпрацьовано більш ніж 20 камер, які стоять по шляху маршруту Ірини», — сказав він.

Ценов зазначив, що потерпіла не зверталася до правоохоронних органів із повідомленнями про те, що їй погрожують.

Нагадаємо, 30-го грудня Вишгородське управління поліції оголосило Ірину Ноздровську у розшук. Згідно з повідомленням, вона зникла близько 16:00 29 грудня.

У понеділок, 1-го січня, тіло Ноздровської виявили у Вишгородському районі Київської області.

«38-річну жительку с. Демидів Вишгородського району, яка зникла 3 дні тому, сьогодні виявили бездиханною у місцевій річці. На розшук жінки були залучені поліцейські Вишгородський відділ поліції та громадські активісти», — повідомили у поліції Київської області.

За фактом умисного вбивства відкрито кримінальне провадження.

У поліції закликали громадян утриматися від передчасних суджень і висновків щодо трагічної події. Усіх, хто бачив загиблу в день зникнення чи став свідком підозрілих обставин, попросили повідомляти дані до правоохоронних органів.

У вівторок, 2-го січня, під стінами Головного управління поліції міста Києва зібрались активісти із закликами знайти убивць Ноздровської.

Дмитро Ценов запропонував їм створити ініціативну групу, яка зможе ознайомитися з ходом слідства.