Озброєні російські ФСБшники провокували в Азовському морі українську морську охорону. Відео
ДПСУ
Фото: ДПСУ

Озброєні російські ФСБшники провокували в Азовському морі українську морську охорону. Відео

Морська охорона виявила в районі Довжанської коси російський прикордонний катер, який з небезпечними маневрами наблизився на декілька метрів до катера Державної прикордонної служби України. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Як повідомляє прес-служба ДПСУ, під час несення служби катер Маріупольського загону морської охорони виявив російський прикордонний сторожовий катер типу «Мангуст».

Фото: ДПСУ

«Під час опитування російський екіпаж повідомив, що слідує згідно з завданням, однак після цього змінив курс та вирушив у напрямку українського катера. При цьому він здійснював небезпечні маневри і наблизився на декілька метрів до катера Держприкордонслужби. Росіянам порекомендували змінити курс, на що вони знову відповіли небезпечним маневром, створюючи небезпечні умови навігації. Згодом російський прикордонний сторожовий катер все ж змінив напрямок руху», — зазначають в ДПСУ.

Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ

У ДПСУ наголошують, що такими діями екіпаж прикордонної служби ФСБ Росії порушив вимоги Міжнародних правил попередження зіткнення суден у морі та намагався створити провокаційні дії.