Паломники-хасиди почали прибувати в Україну на святкування Рош Гашана
flickr.com/rjackman

Паломники-хасиди почали прибувати в Україну на святкування Рош Гашана

Прикордонники почали оформлювати організовані групи паломників-хасидів, які прибувають в Україну для святкування юдейського Нового року – Рош Гашана. Про це повідомляє Урядовий портал.

Повідомляється, що загалом упродовж останньої доби столичні аеропорти прийняли дев’ять чартерних рейсів із паломниками-хасидами. Працівники Державної прикордонної служби вживають усіх заходів, аби оформлення цієї категорії туристів проходило на належному рівні та водночас не створювало жодних незручностей іншим пасажирам авіаліній.

Задля цього керівництво Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» збільшило кількість робочих місць та прикордонних нарядів. Для кращого забезпечення режимних заходів до складу працівників пунктів пропуску «Бориспіль» та «Жуляни» додано також групу військовослужбовців мобільного прикордонного підрозділу.

На даний момент не виникало жодних проблем з оформленням груп прочан. Від столичних аеропортів також не надходило інформації про порушення паломниками режимних правил.

Загалом в Україну вже в’їхали майже 2200 прочан, що прямують до могили цадика Нахмана в Умані. Більшість із них прибули в країну через аеропорт «Бориспіль», а також аеропорти «Львів», «Одеса», «Херсон» та пункти пропуску «Краківець» і «Могилів-Подільський». Загалом прикордонники очікують на прибуття близько 40 тисяч прочан.

Зазначається також, що минулого року співробітники Держприкордонслужби у пунктах пропуску на державному кордоні оформили понад 30 тисяч паломників, які слідували організованими групами.

Нагадаємо, за даними Мінекономрозвитку, протягом перших шести місяців 2017 року Україну відвідали 6,3 мільйона туристів.