Парубій закликав Парламентську асамблею Євронест посилити санкції проти РФ
rada.gov.ua

Парубій закликав Парламентську асамблею Євронест посилити санкції проти РФ

Голова українського парламенту Андрій Парубій звернувся до Парламентської асамблеї Євронест з проханням посилити санкції проти Росії. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Верховної Ради.

«Має бути особливо важливим розуміння солідарності у відповідь викликам. Треба зупинити Путіна — це буде запорукою, гарантією безпеки і добробуту. А будь-яке загравання з агресором розглядатиметься ним як заохочення до нової агресії», — сказав Парубій під час зустрічі із членами Бюро Парламентської асамблеї Євронест 30-го жовтня.

Голова Верховної Ради наголосив на необхідності посилення санкції, закликаючи діяти спільно та солідарно.

У свою чергу співголова ПА Євронест Маріан Лупу (Молдова) запевнив, що кожна країна-член організації готова підтримати Україну. Також він назвав глибоко символічним той факт, що ПА Євронест вирішила провести сесію саме на території нашої держави.

«Це знак солідарності з Україною на підтримку її суверенітету і територіальної цілісності. Ми знаємо, що таке сепаратизм і воєнні дії. Ви маєте повну підтримку від нас з боку кожної країни, що входить до нашої організації. У нас одні завдання й одні і ті ж цілі — можете на нас розраховувати», — зазначив Маріан Лупу.