ПАТ "Азот" OSTCHEM відновив потужності з виробництва аміаку та карбаміду
azot.ck.ua

ПАТ «Азот» OSTCHEM відновив потужності з виробництва аміаку та карбаміду

Черкаський «АЗОТ», що входить до групи OSTCHEM, після проведення капітальних ремонтів відновив роботу виробництва аміаку (цех А-5) та карбаміду (цех М-2). Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу підприємства. 

«Увесь комплекс заходів, впроваджених у період проведення капітальних ремонтів в основних цехах, був спрямований на відновлення ресурсу технологічного обладнання, забезпечення його ефективної роботи в процесі виробництва. Першим до пускових операцій приступив цех А-5 з виробництва аміаку. Зараз його агрегат щодоби виробляє 1300 тонн аміаку», – прокоментував Голова Правління ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM Віталій Скляров.

За його словами, наступним кроком став пуск цеху М-2 з виробництва карбаміду, який уже, наразі, виходить на добовий виробіток продукції

«Серед основного переліку запланованих робіт було виконано: у цеху А-5 – перезавантаження каталізатора печі первинного риформінгу, усунення дефектів на паровій турбіні в компресорі технологічного повітря, відновлення теплоізоляції окремих тунелів, ревізія певних вузлів, діагностика труб та інше. У цеху М-2 – ремонт конденсатора високого тиску позиції Е202, колони синтезу позиції R201», — йдеться в повідомленні.

У прес-службі додали, що за технологічним ланцюгом пуск цеху А-5 дав можливість завантажити і цех М-9 з виробництва аміачної селітри.

«Збільшення добового виробітку аміачної селітри до 2800 тонн стало можливим після того, як цех А-5 з виробництва аміаку почав виробляти продукцію. Зараз обидві технологічні нитки цеху М-9 з виробництва аміачної селітри завантажені повністю,» – заявив начальник цеху М-9 Ігор Сімків.

Як зазначається у джерелі, виробіток аміачної селітри цехом М-9 та карбаміду цехом М-2 повністю орієнтований на внутрішній ринок і є початком напрацювання азотних мінеральних добрив для українських аграріїв під весняну посівну кампанію 2018 року.