Перелік заходів у столиці до Дня соборності України
flickr.com/Olga Strachna

Перелік заходів у столиці до Дня соборності України

Із нагоди Дня соборності України у Києві запланована низка заходів. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

22 січня відбудеться церемонія урочистого покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка та Михайла Грушевського за участю керівництва держави та міста.

Також квіти покладатимуть до пам’ятників, пам’ятних знаків і місць поховань видатних діячів УНР і ЗНР, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих учасників Революції Гідності та антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях.

Окрім того, 22 січня на мосту ім. Євгена Патона відбудеться акція «День Соборності України», а на тротуарній частині вул. Хрещатик (від Європейської до Бессарабської площі) триватиме Всеукраїнська казначейська акція «Об’єднаймо Україну».

«До Дня соборності у музеях і бібліотеках міста відкриють експозиції з історії Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що розкажуть про те, яку роль вони відіграли в процесі здобуття Україною незалежності. Також буде організовано читацькі конференції, книжкові тематичні виставки, фотовиставки тощо», — додали у прес-службі.

Також зазначається, що на час відзначення Дня соборності можливе обмеження руху транспорту в місцях проведення заходів. 22 січня з 11:00 до 12:00 рух транспорту заборонять на вул. Архітектора Городецького, а саме: від вул. Хрещатик до вул. Заньковецької в обох напрямках.

Нагадаємо, що у День соборності України, на Хрещатику розгорнуть найдовший прапор України, який створювався казначеями з усіх регіонів країни в рамках Всеукраїнської акції «Об’єднаймо Україну!».