Перевірки маршруток Києва: з двома перевізниками розірвуть угоди через порушення
facebook.com/kievtransport

Перевірки маршруток Києва: з двома перевізниками розірвуть угоди через порушення

Департамент транспортної інфраструктури КМДА розірве договори з двома приватними перевізниками через зафіксовані порушення під час позапланових перевірок маршрутних таксі. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Київської міської держадміністрації.

Перевірки маршрутників почалися в столиці 9-го листопада. Міський голова Віталій Кличко доручив перевірити ліцензії маршрутних таксі через ДТП, що сталося 4-го листопада поблизу метро «Героїв Дніпра», унаслідок якої дві особи загинули та одна людина отримала травми.

З того часу перевірено 12 перевізників, на 7 з яких склали акти. З двома перевізниками вирішили розірвати угоди.

Порушення виявлені на маршрутах № 201, №459, №421, №581, №464, №565, №518, №416. Зокрема перевізники не змогли пред’явити протоколи проходження обов’язкового технічного контролю маршрутних таксі. У деяких не було тимчасових реєстраційних документів на транспортні засоби та страхових полісів. Серед іншого – пошкоджені сидіння, наявність сторонніх предметів у салоні.

«Проблема в тому, що перевізники зовсім не бояться покарання, адже штрафи, які наразі може виписати Укртрансбезпека і Нацполіція, невеликі – 200, 500 і 1000 гривень. Тому зараз вкрай необхідно внести зміни до законодавства, щоб посилити відповідальність перевізників за порушення вимог безпеки пасажирських перевезень», — пояснив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов.

Крім того, перевізники виходили на маршрути №238, №412, №597, №501 та №507, порушуючи наказ Департаменту транспортної інфраструктури про їх закриття. До їх перевірки долучили Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю у місті Києві.

Департамент транспортної інфраструктури, Укртрансбезпека та патрульна поліція продовжують рейди в столиці.