Під МВС сталися сутички між мітингувальниками та правоохоронцями

Біля будівлі Міністерства внутрішніх справ в Києві в середу ввечері, 29 листопада, відбуваються зіткнення між так званою Коаліцією учасників Революції і співробітниками правоохоронних органів. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на РБК-Україна.

Зазначається, що близько двохсот людей прийшли під Адміністрацію президента, згодом учасники ходи вирушили до будівлі Міністерства внутрішніх справ, де сталися сутички. Протестувальники вимагають розслідування справ Майдану. Вони палять фаєри та скандують «Слава Україні».

«Молоді люди кидають сніжки в поліцейських, які відтіснили їх від будівлі міністерства. Кілька хвилин тому мітингувальники запалили фаєри і димові шашки, вибухнула навіть петарда», — повідомляє джерело.

Поліція вишикувалася в шеренгу, присутні волонтери Червоного хреста. Також повідомляється, що співробітники поліції вивели, ймовірно, затриманих, під’їхав автозак. На даний момент обмежений рух на вулиці Богомольця на розі вулиці Пилипа Орлика. Учасники мітингу планують повернутися на Майдан Незалежності.

Нагадаємо, що чотири року тому, у ніч на 30 листопада 2013 року спецпризначенці «Беркуту» отримали наказ розігнати протестувальників, які ще залишалися на Майдані. Силовики побили десятки учасників мирного протесту, переважно студентів.

.