Підприємства зобов’яжуть реєструвати офіційну електронну адресу

Урядовці хочуть ввести обов’язкове декларування офіційної електронної адреси для суб’єктів господарської діяльності. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну у середу, 20 грудня.

Згідно з повідомленням, юридичні особи та підприємці під час реєстрації свого бізнесу мають подавати офіційну адресу електронної поштової скриньки. Вказаний e-mail буде використовуватися для офіційного листування в режимі онлайн. Адреса має бути незмінною до внесення запису про держреєстрацію припинення діяльності відповідної юрособи чи особи-підприємця.

Відповідно до проекту документа, листи, які надходитимуть на задекларовану адресу, вважатимуться надісланими офіційно і не потребуватимуть додаткового документального підтвердження.

Присвоювати офіційну електронну адресу пропонується одночасно з держреєстрацією юрособи або під час набуття фізичною особою статусу підприємця.

«У момент припинення діяльності здійснюється архівація і збереження таких адрес із відповідними листами та повідомленнями», — йдеться у повідомленні.

В уряді хочуть ввести норму з 1 січня 2019 року. Кабмін запропонував надати уже зареєстрованим суб’єктам господарської діяльності місяць для декларування офіційної адреси.