Пішохідний міст у Києві відремонтують уже до кінця року, - КМДА
kievcity.gov.ua

Пішохідний міст у Києві відремонтують уже до кінця року, — КМДА

Парковий міст, єдиний у столиці пішохідний міст через Дніпро, буде відремонтовано до кінця 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на заступника голови КМДА Дмитра Давтяна.

Зазначається, що він проінспектував хід ремонтних робіт на Парковому пішохідному мості. Відновлювальні роботи комунальне підприємство «Київавтошляхміст» розпочало у липні цього року.

«Цього року з міського бюджету було виділено понад 9 мільйонів гривень на проведення поточного ремонту Пішохідного мосту. На початок жовтня вже виконані роботи на 2 мільйони 646 тисяч гривень, а вже до кінця поточного року роботи будуть виконані в повному обсязі», — наголосив Дмитро Давтян.

Зараз уже готове асфальтобетонне покриття підходів до мосту та ділянки, викладені плиткою, встановлено перила та фізичні перепони на підходах до мосту, також облаштовано місця для збору твердих відходів. Крім того, на мосту пофарбовано огорожі, ліхтарні стовпи, підвіски та ланцюги.

«Це єдиний пішохідний міст столиці через Дніпро. Прохідна частина спеціально розділена на зони: дві зелені, завширшки у 2 метри – пішохідні, центральна червона 4-метрова – двостороння велосипедна доріжка. Різнокольорове сучасне полімерне покриття зроблене спеціально для комфорту пішоходів і велосипедистів», – повідомив Сергій Симонов, директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Парковий пішохідний міст у Києві збудовано в 1957 році для з’єднання центральної частини Києва з Трухановим островом. Довжина мосту складає 426 метрів.