По Україні перевіряють аепорти через повідомлення про замінування
УНІАН

По Україні перевіряють аепорти через повідомлення про замінування

Сьогодні, 10 листопада, правоохоронці перевіряють інформацію про начебто мінування аеропортів у дев’яти містах. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на обласні управління поліції та місцеві ресурси.  

Поліцейські та вибухотехніки перевіряли аеропорти в Одесі, Запоріжжі, Чернівцях, Вінниці, Івано-Франківську, Рівному, Харкові, Дніпрі та Херсоні.

«По більшості аеропортів інформація про нібито мінування перевірена і не підтверджена. Частина аеропортів ще перевіряється», — повідомив  речник Нацполіції Ярослав Тракало.

Він не уточнив, які саме аеропорти ще перевіряються.

Так, за інформацією видання «Дніпровська панорама», місцева поліція отримала повідомлення про орієнтовний мінування аеропорту «Дніпропетровськ». На місце події виїхали поліцейські і служба розмінування, ділянку досліджується.

Як повідомляє прес-служба поліції Херсонської області, інформація про замінування аеропорту «Херсон» надійшла правоохоронцям сьогодні о 11:55 від директора аеропорту. За його словами, невідомий чоловік зателефонував і повідомив про замінування будівлі аеропорту. Наразі поліцейські оточили територію аеропорту, з приміщення евакуювали людей.

«Попередня правова кваліфікація кримінального злочину за ст.259 Кримінального кодексу України» Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності «, — йдеться в повідомленні.

За повідомленням поліції Вінницькій області, сьогодні о 11:36 на лінію 102 надійшло повідомлення про замінування аеропорту «Вінниця». В ході перевірки поліція евакуювала 30 працівників аеропорту і проводжаючих людей.

«Обстеживши протягом години будівлю аеропорту, фахівці небезпечних вибухових предметів і пристроїв не виявлено «, — йдеться в повідомленні.

За інформацією прес-служби поліції Одеської області, сьогодні надійшло повідомлення про  замінування»Міжнародного аеропорту «Одеса». Повідомляється, що сьогодні, о 12:00, в кабінет директора аеропорту надійшов дзвінок про замінування автомобіля на стоянці біля аеропорту. Робота аеропорту припинена, громадян евакуюють.

Як повідомляє прес-служба поліції Запорізької області. Об 11:51 на 102 надійшло повідомлення про замінування КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя».

«Під час ретельного огляду будівлі аеропорту та прилеглої території нічого вибухонебезпечного не виявлено. О 13:45 роботу установи було поновлено», — йдеться в повідомленні.