Поблизу анексованого Криму сталася аварія на судні з українцями серед екіпажу

У порт Феодосії в окупованому Криму зайшло ушкоджене суховантажне судно під прапором Молдови, серед членів екіпажу якого були громадяни України. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Крим. Реалії».

Ввечері 31 січня у Феодосійський порт по радіо надійшов сигнал із суховантажа Berg про аварію. Повідомлялося, що судно отримало пошкодження борту, набирає воду та має диферент (крен) на правий борт.

«В Криму біля берегів Феодосії у Чорному морі зазнало аварії суховантажне судно BERG під прапором Молдови. Цю інформацію підтверджує онлайн-сервіс зі стеження за судами. Суховантажне судно BERG під прапором Молдови, IMO: 8896039 близько 11 години вечора 31 січня зайшло в бухту Феодосії, інформує MarineTraffic», — йдеться у повідомленні.

На той момент момент Berg перебував у 16 милях від берега, на траверзі мису Чауда. До місця події вирушив рятувальний буксир, що евакуював команду.

Саме аварійне судно наразі стоїть на якорі в акваторії Феодосійської бухти. Вирішувати його подальшу долю має судновласник після обстеження судна водолазами. Про причини і характер інциденту не повідомляється.

Відомо, що до екіпажу суховантажа входять 8 громадян України та 4 Азербайджана, саме судно належить турецькій компанії та ходить під прапором Молдови.

За даними морського ресурсу FleetMon, 31 січня Berg вийшов із офіційно закритого Україною Керченського порту до турецького міста Бандирма.