Почалися випробування українського реактивного безпілотника
aerotechnica.ua

Почалися випробування українського реактивного безпілотника

Перший в Україні безпілотний літальний апарат на реактивній тязі вже проходить внутрiшнi випробування. Про це повідомляє Національний промисловий портал. 

Безпілотний авіаційний комплекс «Обрій» виробництва української компанії «Аеротехніка-МЛТ» призначено для налаштування та перевірки робочих режимів зенітних ракетних і зенітних артилерійських комплексів. Також його планують застосовувати для навчання і тренування бойової обслуги.

Як зазначено на сайті компанії, БАК «Обрій» складається з наземної станції управління, комплекту безпілотних літальних апаратів «Блік-М». Наземна станція може бути стаціонарною або обладнаною шасі автомобіля з підвищеною прохідністю. Розмах крила літального апарату складає 2,47 метра, довжина — 3,35 метра.

Наземна станція управління дає змогу планувати, зберігати та відтворювати польотне завдання з урахуванням рельєфу місцевості, відслідковувати дані телеметрії та аварійні коди, а також здійснювати навігацію в режимі реального часу.

Система автоматичного керування польотом A-FCS забезпечує можливість роботи в різних режимах управління мішенню. Автоматичний режим передбачає політ за раніше заданим маршрутом і виконання польотного завдання. Режим стабілізації – стабілізований політ із заданим курсом, креном і кутом тангажу. Також можливий політ повністю в ручному режимі без втручання A-FCS.