Почалося тестування претендентів до Вищого антикорупційного та Верховного судів

Почалося тестування претендентів до Вищого антикорупційного та Верховного судів

Відбулося тестування претендентів на суддів Антикорупційного суду та другий конкурс на суддів до Верховного суду. Анонімне тестування займає 2,5 години.

На іспити мали з’явитися 566 кандидатів до Верховного та 270 претендентів на посаду суддів Антикорупційного суду, проте на тестування прийшли не всі.

«За даними реєстрації, на анонімне тестування до Вищого антикорупційного суду зареєструвалося 240 кандидатів, а до Верховного суду – 525 претендентів», – зазначив заступник голови ВККС Станіслав Щотка.

Тих кандидатів, які складуть анонімний іспит, буде допущено до практичного завдання 14 листопада. Претенденти на цьому етапі писатимуть проект судового рішення.

«Після іспиту ВККС обере найкращих кандидатів у кількості, що в 4 рази перевищує кількість вакантних посад. А саме – 312 осіб до ВСУ та 156 – до Вищого антикорупційного суду», – зазначив заступник голови ВККС.

Загалом до Вищого антикорупційного суду планують набрати 39 суддів, з них – 12 посад до Апеляційної палати. Результати будуть відомі у лютому.