Починається реалізація проекту, що з'єднає українські та польські порти
flickr.com/daquellamanera

Починається реалізація проекту, що з’єднає українські та польські порти

За підтримки Світового банку Україна починає втілювати проект Go Highway, що має з’єднати між собою українські та польські порти. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що про початок реалізації проекту Go Highway розповіла на форумі «Дні польського бізнесу в Україні» начальник управління інвестиційної політики та міжнародних зв’язків Анна Юрченко.

Під час виступу на форумі вона підкреслила, що за останній час Польща та Україна стали значно активніше співпрацювати в галузі дорожнього будівництва.

«На сьогоднішній день Укравтодор спільно з Міністерством інфраструктури розробляє проект Go Highway, що має поєднати порти українські на Чорному морі та Польщі на Балтійському морі. Цей проект підтримується Світовим банком, за його підтримки ми розпочали підготовку техніко-економічного обгрунтування», — заявила Юрченко.

Вона також зазначила, що за рахунок держбюджету в цьому році почався ремонт дорожнього покриття майже по половині протяжності цього маршруту на території України.

«Наступного року ми продовжимо, а вже через декілька років розпочнемо повномасштабне будування дороги в обхід населених пунктів», — повідомила Юрченко.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні проходить щорічний міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні», який об’єднує представників владних кіл та бізнес-спільнот України та Польщі.