Поліція Києва та області перейшла на посилений режим служби
facebook.com/UA.National.Police

Поліція Києва та області перейшла на посилений режим служби

З 1-го листопада співробітники Нацполіції у Києві та Київській області будуть посилено охороняти безпеку громадян. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку Національної поліції України.

Рішення про посилену службу правоохоронців прийняв керівник Нацполіції Сергій Князєв через зростання на території Київщини тяжких злочинів з використанням зброї та вибухівки.

У Нацполіції зазначили, що на вулицях столиці та населених пунктів Київщини збільшено кількість нарядів поліції. Також до роботи залучено мобільні групи з патрульних, кінологів, оперативників та інших служб.

«У першу чергу, посилені заходи спрямовані на забезпечення безпеки наших громадян. Тому прошу з розумінням поставитися до збільшення присутності поліцейських на вулицях, вокзалах, аеропортах, на в’їздах-виїздах з Києва та області, у місцях масового перебування людей», — зазначив Князєв.

Посилення профілактичних заходів повинно стабілізувати криміногенну ситуацію в Києві та області, протидіяти злочинам та сприяти їх розкриттю, а також виявляти та вилучати незаконну вогнепальну зброю.

Нагадаємо, що від 1-го листопада Держприкордонслужба посилила охорону українського кордону через загострення терористичних ризиків і загроз з боку осіб, які прагнуть дестабілізувати ситуацію в Україні.