Поліція охорони ввійшла до складу патрульної та отримала нового керівника
facebook.com/UA.National.Police

Поліція охорони ввійшла до складу патрульної та отримала нового керівника

Поліція охорони ввійшла до складу системи попередження злочинів і відтепер буде підпорядкована патрульній поліції. Також сьогодні було представлено нового керівника Департаменту поліції охорони. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Нацполіції. 

Про нововведення у роботі правоохоронців розповів сьогодні, 3 листопада, під час робочої наради керівник Національної поліції Сергій Князєв. Він представив особовому складу нового голову Департаменту поліції охорони Олександра Гаврилюка і окреслив основні напрямки роботи підрозділу.

Князєв додав, що на нового керівника покладено завдання реалізувати заплановані зміни в організації службової діяльності поліції охорони.

«Поліція охорони відтепер входить в систему превенції. І, насамперед, ви будете реагувати на повідомлення людей, які надходять на «102». Тому всі працівники мають пройти перепідготовку з урахуванням досвіду роботи патрульної поліції», — заявив очільник Нацполіції.

Він заявив, що діяльність департаменту буде переведено під стандарти роботи патрульної поліції. Зокрема, наряди поліції охорони увійдуть до системи єдиної дислокації нарядів патрульних та реагуватимуть на сигнали про допомогу, отримані диспетчерами лінії «102».

Нагадаємо, сьогодні голова Нацполіції повідомив, що 75-80% кандидатів на службу в підрозділах кримінальної поліції допускатимуться до посад лише після певного періоду роботи патрульними.

Раніше ми писали, що поліція столиці та Київської області з 1 листопада перейшла на посилений режим несення служби.