Поліція почала операцію з протидії незаконному обігу зброї
facebook.com/UA.National.Police

Поліція почала операцію з протидії незаконному обігу зброї

Розпочалася всеукраїнська операція з протидії незаконному обігу зброї, повідомляє офіційний сайт Національної поліції з посиланням на В’ячеслава Аброськіна, першого заступника голови відомства .

Він зазначив, що головна мета проведення операції — протидія незаконному обігу зброї на території усієї країни. В тому числі йдеться про припинення витоку зброї з території проведення АТО.

«Наша основна ціль – безпека громадян на території усієї країни. Лише за останню добу працівники поліції вилучили 25 одиниць вогнепальної зброї, близько двох тисяч боєприпасів та шість вибухових пристроїв. Тому, ми посилюємо свою роботу з протидії розповсюдження зброї аби убезпечити кожного українця», – наголосив В’ячеслав Аброськін.

Операція почалася з території Одещини, де сьогодні о 5 ранку особовий склад регіональної поліції підняли по тривозі. Відсьогодні та до особливого розпорядження працівники регіонального підрозділу поліції працюватимуть у посиленому режимі. Далі планується посилити роботу з припинення нелегального обігу зброї в усіх регіонах України.

Перший заступник Голови Нацполіції підкреслив, що нелегальна зброя — це не тільки порушення закону, а й причина великої кількості нещасних випадків при поводжені з нею. Кількість подібних інцидентів останнім часом зросла в мирних регіонах країни. Посилені заходи спрямовані як на те, щоб врятувати життя та здоров’я громадян, так і на попередження нових злочинів з використанням зброї.

У Нацполіції повідомляють, що з початку 2017 року співробітниками відомства було вилучено близько 1,4 тисячі одиниць вогнепальної зброї, 916 гранат, 21 вибуховий пристрій та понад 120 тисяч набоїв.

Поліція звертає увагу громадян, що незаконне зберігання зброї та боєприпасів тягне за собою кримінальну відповідальність, за винятком випадків, коли громадяни добровільно здають її правоохоронцям.

Нагадаємо, Нацполіція та компанії-перевізники планують укласти меморандум про співпрацю у боротьбі з незаконним обігом зброї.