Поліція України та Німеччини затримала міжнародне угрупування викрадачів авто

Працівники українських та німецьких правоохоронних структур провели спільну операцію із затримання злочинної групи, яка викрадала елітні автомобілі в Німеччині та перепродавала їх в інших країнах. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Нацполіції України.

Впродовж року поліція Німеччини та нашої держави збирала дані про зловмисників. Під час оперативно-розшукових дій українські оперативники визначили, що до злочинів на території Німеччини могли бути причетні мешканці Чернівецької області. Отриману інформацію вони передали німецьким правоохоронцям та почали спільно діяти задля розкриття діяльності угрупування.

Згодом було встановлено склад викрадачів, схему, за якої вони діяли, та функції кожного співучасника.

У середу, 22-го листопада, поліція Німеччини та України провела обшуки за місцем проживання 12-ти затриманих. Також обшукали їх транспортні засоби та інше майно.

npu.gov.ua

До операції було залучені співробітники карного розшуку Нацполіції України спільно з працівниками карного розшуку та слідчими Чернівецької області, спецпідрозділ КОРД (поліція особливого призначення), а також працівники прокуратури та кримінальної поліції Німеччини.

«Ми провели спільну українсько-німецьку операцію з вилучення речових доказів та затримання злочинної групи, яка викрадала елітні автомобілі в Європі та легалізовувала їх в Україні. Завдяки спільним діям, думаю, злочинці будуть суворо покарані», – зазначив голова Нацполіції Сергій Князєв.

Під час обшуків, які також проводили й на території Німеччини, вилучили мобільні телефони, радіостанції, комп’ютерну техніку та деталі, авто, сканери для відкриття транспортних засобів, документи вкрадених в Німеччині автівок.

Наразі триває досудове розслідування.

npu.gov.ua