Поліція в Україні втричі збільшила кількість нарядів
unn.com.ua

Поліція в Україні втричі збільшила кількість нарядів

З метою оперативного реагування на повідомлення громадян про правопорушення, кількість патрульних нарядів Національної поліції збільшено в 3,5 рази. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на УНН.

Про це сьогодні заявив глава Нацполіціі Сергій Князєв під час відкриття семінар-тренінгу для керівників поліції превенції у Національному університеті «Острозька академія».

«Раніше було 600-800 слідчо-оперативних груп, які приїжджали на виклики. А викликів у нас— 6,5 млн в рік. Тому кількість добових нарядів тепер збільшено в 3,5 рази. Це досить важливе завдання для реформаторської історії, яка почалася в 2015 році. Це цифра, яку ми вже можемо показати суспільству, а далі — сервіс, який ми пропонуємо за прибуття на місце події», — наголосив Князєв.

За його словами, щодня на чергування в містах держави заступає 980 нарядів патрульної поліції, з яких 210 нарядів — на дорогах. Крім того, в областях працюють близько 940 груп реагування патрульної поліції і більше 500 нарядів поліції охорони.

Також у та відділках поліції цілодобово працюватиме близько 2,5 тисячі слідчо-оперативних груп, які виїжджатимуть на виклики громадян.