Поліція забезпечить цілодобове патрулювання Калинівки та прилеглих населених пунктів, — МВС

Поліція забезпечить цілодобове патрулювання населених пунктів, з яких евакуювали мешканців. Про це повідомляє МВС України на офіційній сторінці у Facebook.

Нацгвардія разом з поліцейськими цілодобово патрулюватимуть місто Калинівка та прилеглі населені пункти, де була проведена евакуація населння через вибухи на військових складах.

Зазначається, що жодного факту мародерства чи грубого порушення правопорядку на даний час не зафіксовано.

«Зараз ситуація повністю контрольована правоохоронцями. На території населених пунктів, які поки залишаються небезпечними для перебування людей, патрулюють близько 300 поліцейських та 100 нацгвардійців. Вони здійснюють огляд домоволодінь місцевих мешканців, яких раніше евакуювали із небезпечної зони. Всі наряди орієнтовані на забезпечення правопорядку, запобігання будь-яким порушенням закону», — йдеться в повідомленні.

Робота правоохоронців розповсюджується на 49 блокпостах по території Вінниччини. За допомогою цих блокпостів забезпечується перекриття в’їздів у зону небезпеки.
Станом на 18.00 до поліції надійшла інформація про пошкодження 9 будівель внаслідок влучення снарядів. Жодної інформації про факти мародерства чи грубого порушення правопорядку на даний час не зафіксовано.

«Ми жорстко реагуватимемо на будь-які спроби порушення правопорядку, зокрема – на факти незаконного привласнення майна громадян, які змушені були залишити свої домівки», – зазначив перший заступник Голови Національної поліції Вячеслав Аброськин, який координує діяльність підрозділів поліції на місці події.

 

Калинівка 27.09.2017

#Калинівка: Підрозділи #МВС ?? продовжують патрулювати містоКадри зруйнованих будівель та автомобіляАрсен Аваков Національна поліція України Національна гвардія України ДСНС України #новини

Опубликовано МВС України 27 сентября 2017 г.

facebook.com/mvs.gov.ua

Нагадаємо, що Кабмін виділив 100 млн гривень із резервного фонду на ліквідацію наслідків вибухів на складі боєприпасів Збройних сил України поблизу міста Калинівки у Вінницькій області.