Поліція затримала зловмисниць, які переправляли українок для сексуальної експлуатації до Греції
flickr.com/Ling H

Поліція затримала зловмисниць, які переправляли українок для сексуальної експлуатації до Греції

В аеропорту “Київ” затримали торговців людьми, які переправляли українок до Греції, з метою подальшої сексуальної експлуатації. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку начальника Головного управління Національної поліції у Київській області Дмитра Ценова.

«Двох киянок, одна з яких проживає в Греції з 2013 року, затримали «на гарячому», під час проходження авіаційного контролю. З метою заробітку легких грошей вони зорганізувалися та розробили злочинну схему. Переправляли через державний кордон України молодих дівчат 18-20 років, які перебували в скрутному матеріальному становищі», — зазначив Ценов.

За його словами, у Греції, за надання різноманітних інтимних послуг іноземцям, дівчатам обіцяли до 5 тисяч євро в місяць, а також безкоштовне проживання.

«Насправді українки потрапляли в нелюдські умови, до них застосовувалось фізичне та моральне насильство, встановлювались шалені штрафи, які поступово втягували в боргову кабалу», — йдеться в повідомленні.

Підозрюваних затримано в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу. За фактом торгівлі людьми відкрито кримінальне провадження. Тривають слідчі дії.