Поліція знайшла у жителя Чернівців мотоцикли, вкрадені в країнах ЄС
npu.gov.ua

Поліція знайшла у жителя Чернівців мотоцикли, вкрадені в країнах ЄС

У гаражі 21-річного чернівчанина правоохоронці виявили 25 елітних мотоциклів, які перебувають у міжнародному розшуку. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Нацполіції.

Зазначається, що поліція Сторожинецького відділу Чернівецької області розшукувала викрадений мотоцикл у смт Красноїльськ. Їм стало відомо про можливе знаходження транспорту в приватному господарстві, де за попередніми даними здійснювався розбір крадених мотоциклів.

Поліцейські отримали ухвалу слідчого судді та відправились проводити обшуки за вказаною адресою. У гаражі підозрюваного було знайдено запчастини до мототехніки та 25 мотоциклів.

«Серед знайденого і декілька «Harley-Davidson», і спортивні моделі «BMW», «Suzuki» та «KTM», а також водний мотоцикл і квадрацикл. Вартість деяких моделей сягає кількох десятків тисяч доларів США», — повідомили у Нацполіції.

Власник мототраспорту не пред’явив реєстраційних документів на техніку. Крім того, він не зміг пояснити, звідки у нього стільки мотоциклів.

npu.gov.ua

Поліцеські вилучили у парубка знайдені транспортні засоби. Згодом з’ясувалося, що дані мотоцикли були викрадені упродовж 2017 року в країнах ЄС та перебувають у міжнародному розшуку.

Відкрито кримінальне провадження за статтею «Придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом». Правоохоронці встановлюють походження вилученої мототехніки, канали її надходження до України та причетних до злочину осіб.

npu.gov.ua