Польський авіаперевізник LOT може запустити нові рейси до України
instagram.com/flylot

Польський авіаперевізник LOT може запустити нові рейси до України

Польська авіакомпанія LOT, що наразі працює на українському ринку авіаперевезень, може запустити нові рейси до декількох українських міст. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на заступника міністра інфраструктури України Віктора Довганя.

Вчора Довгань повідомив на своїй сторінці у Facebook, що зараз тривають переговори з польським авіаперевізником стосовно відкриття нових напрямків в Україні.

«Обговорюємо з LOT відкриття рейсів на Дніпро/Івано-Франківськ/Вінницю», — заявив заступник голови Мінінфраструктури.

Крім того, за словами Довганя, під час обговорення було озвучено плани уряду Польщі щодо зведення аеропорту-хабу між Лодзю й Варшавою для обслуговування центральноєвропейських напрямків. Очікується, що пропускна здатність аеропорту складе близько 50 млн пасажирів на рік.

Також заступник міністра інфраструктури зазначив, що для авіакомпанії LOT є цікавими і внутрішньоукраїнські перевезення.

«Цікавим для LOT є здійснення внутрішніх перельотів за напрямками: Киів — Львів — Варшава та Одеса — Львів — Варшава», — повідомив він, додавши, що такі рейси дозволять з’єднати Західну та Південну Україну.

Нагадаємо, компанія LOT — це найбільший авіаперевізник Польщі. Вона входить до спілки Star Alliance, що об’єднує авіакомпанії з 27 країн.