Поновлюється контроль швидкості на дорогах

Поновлюється контроль швидкості на дорогах

З 8 жовтня відновлюється контроль дотримання швидкості на дорогах. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на сторінці в Facebook.

Про це написав прем’єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

«З понеділка відновлюємо контроль дотримання швидкості на дорогах. Перший тиждень в режимі попереджень, а далі застосовуємо всі механізми покарання порушників. Робимо це не заради штрафів», — заявив прем’єр.

За його словами, крім контролю швидкості, буде здійснюватися мобілізація всіх засобів спостереження ситуації на дорогах, контроль дотримання технічних норм транспорту, особливо громадського, жорсткий ваговий контроль, а також окрема програма захисту дітей і введення світловідбивних елементів одягу, щоб дітей було видно.

«Повинні скоротити аварійність і смертність на дорогах мінімум на третину», — наголосив Гройсман.

Поліція вже почала отримувати лазерні радари швидкості TruCAM для фіксації порушень правил дорожнього руху. Прилад працює з використанням лазера, який дозволяє зафіксувати перевищення швидкості конкретного автомобіля в потоці на відстані більше кілометра. При перевищенні швидкості автівкою автоматично робиться фотознімок з відстані близько 70 метрів з фіксацією швидкості, відстані, дати, часу і координат.

Нагадаємо, з кінця вересня в Україні суттєво зросли штрафи за порушення правил дорожнього руху.