Поранених українських військових відвідав Маршал Сенату Республіки Польща Станіслав Карчевський
facebook.com/svit.yuliya

Поранених українських військових відвідав Маршал Сенату Республіки Польща Станіслав Карчевський

13 жовтня представники делегації Республіки Польща на чолі із Маршалом Сенату Станіславом Карчевським, а також голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична відвідали Військово-медичний клінічний центр Північного регіону, що у Харкові. Про це повідомляє Урядовий портал.

Українська та польська сторони обговорили подальший розвиток взаємовідносин, вшанували пам’ять жертв тоталітаризму та відвідали наших захисників у військовому шпиталі.

«На Донбасі ви захищаєте не лише Україну, а й усю Європу. Ми вами пишаємося», – зазначив у своєму звернені до військових Станіслав Карчевський.

Польська сторона передала харківським військовим лікарям  медичне обладнання для потреб Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

«Польща та польський уряд вважають, що безпека — це найвищий пріоритет. Ми підтримуємо Україну та будемо надалі підтримувати. Польща буде заохочувати інші європейські країни до утримання санкцій проти Росії — аж доки не будуть виконані Мінські домовленості», — відмітив Маршал Сенату Республіки Польща.

Станіслав Карчевський підкреслив, що на сьогодні Польща надала допомогу українській стороні в розмірі близько 100 мільйонів євро і вона буде продовжуватися.

«Передане до шпиталю медичне обладнання — лише початок нашої співпраці. Вже обговорили можливість проходження реабілітації ветеранів АТО у найкращих лікарнях Польщі.
Впевнена, що в найближчий час це буде реалізовано», —написала у своєму Facebook Юлія Світлична.

Також вона вручила державні нагороди – ордени “За мужність” ІІІ ступеня підполковникам медичної служби Єгору Мілякову та Віктору Клапчуку.