Порошенко домовився із Саудівською Аравією про здешевлення віз
twitter.com/poroshenko

Порошенко домовився із Саудівською Аравією про здешевлення віз

Президент України під час зустрічі з королем Саудівської Аравії домовився про зниження вартості віз для обох держав. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на УНІАН.

Про домовленість щодо здешевлення віз Порошенко заявив на прес-конференції, організованій після переговорів з королем Салманом бін Абдулазізом Аль Саудом.

«Досягнуті дуже важливі домовленості щодо спрощення візового режиму. Я з подивом дізнався про те, що на сьогодн візи до Саудівської Аравії є найдорожчими серед всіх країн світу для українців, і відповідно, візи до України – найдорожчі для саудитів», — зазначив глава української держави.

Порошенко впевнений, що завдяки здешевленню віз між Україною та Саудівською Аравією українським бізнесменам та туристам стане легше подорожувати до арабської країни. Він також наголосив, що спрощення візового режиму важливе і для мусульманської спільноти в Україні.

«Ми з королем, з його величністю, домовилися про те, що ми рішуче знижуємо ставки плати зборів за візи і рухаємося, щоб забезпечити і полегшити people to people contact, полегшити можливості для бізнесменів, підприємців, туристів», — зазначив Порошенко.

Нагадаємо, що держави також підписали міжурядовий меморандум про інвестиційну співпрацю у сфері сільського господарства.