Порошенко підписав указ щодо реалізації проекту "Я маю право!" в Україні
president.gov.ua

Порошенко підписав указ щодо реалізації проекту «Я маю право!» в Україні

У вівторок, 14-го листопада, глава нашої держави Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт президента України.

Підписаний документ зобов’язує український уряд затвердити план заходів, спрямованих на реалізацію проекту. Кабмін повинен інформувати громадян про їхні права, що гарантовані Конституцією України та іншим законодавством. Поширювати інформацію будуть через ЗМІ, «гарячі лінії», а також шляхом організації зустрічей.

Уряд повинен відзвітуватися Порошенку кожного кварталу про результати проведеної роботи.

Органи місцевого самоврядування також будуть брати участь у втіленні проекту в життя, зокрема шляхом організації інформаційно-роз’яснювальних робіт. На місцевих телеканалах мають бути створені програми, орієнтовані на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян.

Нагадаємо, Національна рада реформ проголосувала за прийняття Стратегії інформування громадян України про права, які гарантовані їм Конституцією та українськими законами України, строком до 2019 року.