Порошенко підписав Закон про створення Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства
president.gov.ua

Порошенко підписав Закон про створення Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2229-VIII «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційне Інтернет-представництво Порошенка.

«Документом передбачається впровадження комплексного підходу до боротьбі з домашнім насильством, суттєве доповнення існуючих інструментів такої боротьби, введення нових визначень термінів, та інших норм, спрямованих на покращення захисту потерпілих від домашнього насильства», — йдеться в повідомленні.

Крім того, Законом передбачено створення та забезпечення функціонування Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства.

Зазначається, що даний документ спрямований на узгодження положень чинного законодавства України у сфері протидії домашньому насильству та насильству стосовно жінок і адаптування його до європейських стандартів, що забезпечують підготування бази для ратифікації Стамбульської конвенції.

Нагадаємо, що у четвер, 4-го січня, Президент України підписав закон, який вносить зміни до механізму примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.