Порошенко проїхався в першому українському електробусі
president.gov.ua

Порошенко проїхався в першому українському електробусі

Петро Порошенко проїхався містом першим в Україні електробусом «Електрон», а також поспілкувався з львів’янами. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Президента.

Голова правління ПрАТ «Концерн Електрон» Юрій Бубес розповів Президенту про особливості транспортного засобу.

«Електробус «Електрон» моделі Е19101 – це сучасний екологічний транспорт нового покоління, розрахований для комфортного перевезення до 100 пасажирів. Електробус сконструйований із низькою підлогою і для осіб з обмеженими можливостями в ньому передбачено відкидний пандус та місце в салоні, обладнане ременями безпеки. Пневматична підвіска електробуса має функцію «кнілінг» — зниження кліренсу електробуса для зручності посадки пасажирів», — зазначається у прес-службі.

Максимальна швидкість транспортного засобу – 70 км/год, пробіг без підзарядки батарей – понад 200 км. Акумулятори електробуса безпечні в експлуатації і мають великий ресурс.

Додається, що електробус успішно експлуатується у Львові на регулярному маршруті з червня 2016 року та відмінно зарекомендував себе безперебійною роботою в зимовий період. За час експлуатації електробус перевіз близько півмільйона пасажирів. Собівартість одного кілометра пробігу складає 1,2 гривень.

Нагадаємо, що у жовтні Перший український електробус Електрон Е191 взяв участь у форумі екологічного транспорту, який проходив в Кам’янець-Подільському.