Порошенко вручив ордери на житло учасникам АТО
president.gov.ua/

Порошенко вручив ордери на житло учасникам АТО

Петро Порошенко під час робочої поїздки на Львівщину вручив ордери на житло учасникам АТО. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу Президента.

У новому мікрорайоні Львова на сім’ї українських захисників очікують 20 квартир.

«У числі новоселів – родина загиблого героя полковника Віктора Калитича, який добровольцем став на захист України та героїчно загинув під час виконання бойового завдання… Обов’язок держави – віддячувати своїм захисникам за відвагу», — зазначив Глава держави.

За словами Порошенка, минулого року для воїнів збудовано 1043 квартири, а у бюджеті поточного року на будівництво та закупівлю житла для військовослужбовців передбачено понад 800 мільйонів гривень.

Він додав, що наразі триває будівництво 184 житлових комплексів для контрактників.

«Йдеться не про казарми, а про сучасні комфортабельні гуртожитки», — сказав Порошенко, додавши, що загальна вартість цього проекту – 2,6 млрд гривень.

Президент нагадав, що вчора на засіданні Ради національної безпеки і оборони розглянули державне оборонне замовлення на 2018 рік. Пріоритетними напрямами стане забезпечення ЗСУ та інших військових формувань та збільшення кількості протитанкових ракетних комплексів і ракет до них, засобів радіоелектронної боротьби, безпілотних авіаційних комплексів і антиснайперських систем.

Петро Порошенко додав, що в новому році фінансування закупівлі озброєнь складе понад 21 мільярд гривень, що на 37% більше, ніж минулого року.

Нагадаємо, що 18 січня звільнені українські заручники зустрілися з послами та представниками посольств країн G-7 та країн ЄС.