Працівники Миколаївського суднобудівного заводу перекрили трасу Миколаїв-Одеса
mk.npu.gov.ua

Працівники Миколаївського суднобудівного заводу перекрили трасу Миколаїв-Одеса

Сьогодні, 26 грудня, зранку близько 100 працівників заводу ДП «Суднобудівний завод імені 61 комунара» перекрили автодорогу Миколаїв-Одеса, вимагаючи виплатити борги із заробітної плати. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу поліції Миколаївської області.

Правоохоронці стежать за збереженням громадського порядку на місці протесту.

«На місці події охорону громадського порядку здійснюють правоохоронці Управління превентивної діяльності, працює слідчо-оперативна група Центрального відділу поліції ГУ Нацполіції в Миколаївській області та загони патрульної поліції. Сповіщені відповідні служби і державні органи про проведення протестної акції», — йдеться у повідомленні.

У прес-службі зазначено, що громадяни перекрили рух транспорту по Варварівському мосту та вулиці Бузький бульвар.

Патрульні поліцейські забезпечують об’їзд учасникам дорожнього руху. Зазначена подія внесена в журнал Єдиного обліку.

mk.npu.gov.ua

У жовтні «Укроборонпром» поінформував про зупинку роботи ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара» у зв’язку з відсутністю рішення уряду про відновлення компенсації витрат підприємства на утримання недобудованого крейсера «Україна», яку було припинено в лютому 2015 року.

За даними прес-служби компанії, обсяг заборгованості із зарплати на ДП «Миколаївський суднобудівний завод» оцінюється на сьогодні в 61,1 млн грн.

Під час «години запитань до уряду» у Верховній Раді в листопаді прем’єр-міністр Володимир Гройсман висловив упевненість, що погашення заборгованості із зарплати на суднозаводі повинен вирішити держконцерн «Укроборонпром», в управлінні якого перебуває підприємство.

На засіданні Кабінету Міністрів 13 грудня уряд ухвалив рішення доручити «Укроборонпрому» до 25 грудня забезпечити погашення заборгованості із зарплати на суднозаводі.

ДП «Миколаївський суднобудівний завод», що з 2011 року входить до складу «Укроборонпрому», в минулому був одим з найбільших суднозаводів України, що випускав, зокрема, військові кораблі.