Правоохоронці вилучили понад 100 кг накросировини у Києві
kyiv.gp.gov.ua
kyiv.gp.gov.ua

Правоохоронці вилучили понад 100 кг накросировини у Києві

У Києві прокуратура викрила трьох злоумисників, які займалися масовим збутом наркосировини, що використовується для виготовлення амфетаміну, повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Київська прокуратура викрила трьох учасників злочинної групи, що займалися масовим збутом забороненої в обігу речовини (фенілнітропропен).

Протягом 6 одночасних обшуків за місцем проживання фігурантів кримінального провадження, у складських приміщеннях та в «нарколабораторії» вилучено понад 100 кг фенілнітропропену, обладнання для виготовлення психотропних наркотиків, банківські картки, на які замовники наркосировини перераховували грошові кошти, та речові докази.

Згідно з матеріалами слідства, щодня зловмисники реалізовували наркозбувачам до 5 кг фенілнітропропену. За розцінками «чорного ринку» 50 гр такої речовини коштує близько 800 гривень.

На данний момент, усіх зловмисників затримано, їм готується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 311 КК України (незаконний збут прекурсорів), а також за ч. 1 ст. 306 КК України (використання коштів, здобутих від незаконного обігу прекурсорів), це передбачає від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.