Президент підписав указ про нову символіку Генпрокуратури
facebook.com/petroporoshenko

Президент підписав указ про нову символіку Генпрокуратури

У п’ятницю, 1-го грудня, Президент України Петро Порошенко схвалив нову емблему та прапор Генеральної прокуратури України. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланнаям на офіційне інтернет-представництво глави держави.

Порошенко підписав відповідний Указ №392/2017 від 29 листопада 2017 року «Про символіку Генеральної прокуратури України».

Згідно з документом, новою емблемою відомства стає темно-синій круг, у центрі якого зображено срібний меч періоду княжої доби вістрям донизу. Меч накладено на золоті терези. У центрі емблеми — малий герб України, по колу розміщені дві золоті гілки дуба.

Малюнок емблеми Генпрокуратури України — president.gov.ua

«Прапором Генпрокуратури України є прямокутне полотнище темно-синього кольору зі співвідношенням ширини до довжини 2:3», — йдеться в указі.

У центрі прапора розташована емблема відомства, розмір якої становить 1,2 ширини полотнища.

Малюнок прапора Генпрокуратури України — president.gov.ua

«Нова прокуратура заслуговує на нову символіку. Меч Княжої доби нагадує про один із найдавніших документів правосуддя в Україні – «Руську Правду» Ярослава Мудрого. Терези символізують глибоку спадковість правничих традицій. Сьогодні підписую відповідний указ», — написав Порошенко у Twitter.

Крім того, Президентом затверджено порядок використання емблеми та прапору Генпрокуратури.

До введення нової символіки на емблемі Генпрокуратури були зображені терези із двома перехрещеними мечами.