Президент підписав закон про пенсійну реформу
president.gov.ua

Президент підписав закон про пенсійну реформу

Петро Порошенко затвердив закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Про підписання документа повідомило офіційне інтернет-представництво глави держави 8 жовтня.

Порошенко підписав закон у присутності прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та глави Адміністрації Президента України Ігоря Райніна.

«Хочу привітати всіх пенсіонерів, бо відновлюється справедливість. При чому наголошую, що закон передбачає не лише зараз підвищення, бо завжди пенсіонерам намагалися підвищити виплати перед виборами. Ми це робимо зараз, і осучаснення пенсій закладено як ефективно працюючий механізм на постійній основі», — зазначив Порошенко.

За його словами, наразі дуже важливо забезпечити якнайшвидший перерахунок пенсій.

«Скільки нас лякали, що ми не зможемо провести пенсійну реформу без підвищення пенсійного віку. Ми спільно знайшли оптимальний механізм. І, до речі, хотів би окремо підкреслити, аргументація наша була настільки переконливою, що була підтримана і міжнародним співтовариством», — додав президент.

Крім того, Порошенко подякував Кабміну та парламенту за спільні зусилля, які дозволили ухвалити закон.

Нагадаємо, що депутати Верховної Ради 3 жовтня підтримали закон про пенсійну реформу, що передбачає підвищення пенсій 9 млн пенсіонерам на суму від 200 до 1000 гривень вже з жовтня 2017 року.