Президент привітав родину Героя України Євгена Межевікіна із новосіллям
facebook.com/petroporoshenko

Президент привітав родину Героя України Євгена Межевікіна із новосіллям

У День танкіста Президент Петро Порошенко відвідав родину Героя Украіни, танкіста Євгена Межевікіна. Про це повідомляє офіційний сайт Президента.

Президент поспілкувався з родиною, привітав з новосіллям та оглянув їх нову квартиру. Глава держави привітав Євгена Межевікіна та всіх військовослужбовців-танкістів з професійним святом.

Петро Порошенко зауважив, що сьогодні приїхав в гості на запрошення Євгена.

«Євген найкраще в Україні вміє водити танк. Ми знаємо яке сьогодні в Україні свято — День танкіста. А тато ваш — найкращий в Україні танкіст. Не лише найкращий танкіст, а ще й Герой України», — зазначив Президент.

Він нагадав, що у березні 2014 року Євген Межевікін командував танковою ротою, а вже сьогодні він є заступником командира 1-ї окремої танкової бригади.
Герой України Євген Межевікін неодноразово виконував бойові завдання в зоні АТО.

Під час здійснення штурму н.п. Піскі влітку 2014 року, як командир 4 батальйонної тактичної групи 93 окремої механізованої бригади, він отримав контузію і пошкодження внутрішніх органів. Незважаючи на поранення він продовжив управління підпорядкованими підрозділами та забезпечив успішне виконання бойових завдань.

Після лікування відразу повернувся в зону проведення АТО. В складних умовах забезпечував підвезення боєприпасів та продовольства захисникам Донецького аеропорту, здійснив евакуацію підбитої БМП-2 з екіпажем зі злітно-посадкової смуги аеропорту.

Під час артилерійського обстрілу противника в районі н.п. Тоненьке локалізував пожежу, що виникла на складі боєприпасів і врятував особовий склад та техніку. В жовтні 2014 року в районі н.п. Опитне здійснив прорив смуги оборони противника та забезпечив евакуацію особового складу та двох БТР-80.

Євген та Валерія Межевікіни виховують двох дітей — доньку Вероніку, 2009 року народження, і сина Андрія, 2011 року народження.