Прикордонна служба отримала п'ять новітніх безпілотних авіаційних комплексів
wikimedia.org

Прикордонна служба отримала п’ять новітніх безпілотних авіаційних комплексів

Державна прикордонна служба України отримала п’ять новітніх безпілотних авіаційних комплексів. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-центр Держприкордонслужби.

Прикордонне відомство закупило безпілотні комплекси вітчизняного виробництва «Spectator-M» у рамках Державного оборонного замовлення.

Зазначається, що до їх складу входить 15 безпілотних літальних апаратів. Усі апарати оснащені цифровими захищеними каналами зв’язку та модернізованим моніторинговим обладнанням.

dpsu.gov.ua/

«Сьогодні Державна прикордонна служба України отримала 5 безпілотних авіаційних комплексів, які закуплені прикордонним відомством в рамках Державного оборонного замовлення. До складу цих авіаційних комплексів вітчизняного виробництва «Spectator-M» входить 15 безпілотних літальних апаратів, які оснащені цифровими захищеними каналами зв’язку та модернізованим моніторинговим обладнанням», — йдеться в повідомленні.

У прес-центрі зазначили, що вже у січні 2018 року екіпажі відпрацьовуватимуть бойове злагодження на полігоні. Після його закінчення екіпажі виконуватимуть завдання повітряної розвідки.

Розвиток авіації в Державній прикордонній службі України на сьогодні відбувається відповідно до Концепції та Програми її розвитку на період до 2020 року. В її основі — створення сучасної авіаційної структури, здатної забезпечити всебічну авіаційну підтримку виконання завдань, покладених на прикордонне відомство.