Прикордонники посилили охорону українського кордону
facebook.com/DPSUkraine

Прикордонники посилили охорону українського кордону

Працівники Держприкордонслужби посилили охорону кордону за дорученням РНБО України. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Державної прикордонної служби України.

Рішення щодо посилення режимних заходів пов’язано із загостренням терористичних ризиків і загроз з боку осіб, які прагнуть дестабілізувати ситуацію в Україні.

«На державному кордоні заходи проводитимуться в усіх пунктах пропуску, і в першу чергу на українсько-російській ділянці, та стосовно іноземців і осіб без громадянства, особливо з країн ризику», — повідомили у Держприкордонслужбі.

Під додатковий контроль підлягатимуть іноземці під час їх прибуття до України. Прикордонники використовуватимуть необхідні технічні засоби контролю, а також залучатимуть службових собак.

Особисті обшуки у підозрілих осіб проводитимуться спільно з представниками ДФС. Для посиленого огляду автотранспорту зазначених іноземців залучатимуть співробітників СБУ.

Нагадаємо, 31-го жовтня голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал озвучив плани щодо збільшення щільності держкордону.