Прикордонники посилюють заходи безпеки на період зимових свят
facebook.com/DPSUkraine

Прикордонники посилюють заходи безпеки на період зимових свят

У зв’язку із новорічними та різдвяними святами Державна прикордонна служба України підвищує заходи безпеки на всіх ділянках кордону та лінії розмежування в АТО. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Держприкордонслужби.

У зазначений період переміщення осіб та транспортних засобів через кордон буде більш інтенсивнішим, тому посилена служба має забезпечити швидкий та безпечний перетин кордону.

«В рази було збільшено кількість прикордонних нарядів, до перевірок та оглядів залучені службові собаки й використовуються усі можливі технічні засоби», — йдеться в повідомленні.

Також Держприкордонслужба ініціювала низку заходів по взаємодії з Національною поліцією та органами місцевого самоврядування.

У період святкових днів посилена увага буде приділятись функціонуванню КПП в’їзду-виїзду, розташованих на лінії розмежування в районі проведення АТО. Тут будуть проводитися заходи щодо посилення протидії терористичній діяльності бойовиків. Підрозділи  Держприкордонслужби приведені у готовність для відбиття їх можливих раптових нападів.

«Для своєчасного реагування на такі випади ведеться цілодобовий моніторинг оперативної обстановки, а особовий склад підрозділів, який виконує завдання в зоні проведення АТО, забезпечено усім необхідним», — зазначили прикордонники.

Усі КПВВ на адмінмежі з територією тимчасово окупованого Криму та в районі проведення АТО працюватимуть у штатному режимі. Обмеження застосують лише у разі загострення ситуації та загрози життю людей.

Держприкордонслужба також звернулась до усіх громадян, які перетинають держкордон, з проханням ретельно та завчасно готуватися до своїх подорожей та враховувати погодні умови.