ПриватБанк перейменував сервіс «Папка24» у Paperless

ПриватБанк перейменував сервіс обміну електронними документами «Папка24» у Paperless і перевів його на відповідний домен paperless.com.ua. Про це банк заявив на сторінці у Facebook.

Зміна назви сервісу пов’язана з розвитком однойменної програми відмови від паперів в державних і комерційних організаціях, повідомляють у компанії.

Маркетинг-директор ПриватБанку Микола Щербина зазначив, що Paperless як і раніше залишається найзручнішим і доступним для українського бізнесу інструментом підписання документів, а в перспективі він повинен стати базовим майданчиком для розширення електронного документообігу на всі сфери діяльності бізнесу.

«Paperless — це масштабна програма переведення всього паперового в електронний формат, діджіталізації діловодства і процедур ідентифікації контрагентів і клієнтів банку. Такі ініціативи банку знаходять підтримку у регулятора і держави, і найближчим часом ми маємо намір розробити пакет пропозицій щодо переведення в цифровий формат процедур ідентифікації клієнтів, покликаний зробити обслуговування банками своїх клієнтів максимально комфортним», — заявив Щербина.

Сервіс Paperless відкритий для всіх підприємців і юросіб України, а не тільки клієнтів ПриватБанку. Він працює з усіма основними видами ключів ЕЦП — податкової, мін’юсту, ПриватБанку і багатьох інших.

Перші 2 місяці користування сервісом безкоштовні. Після цього до 10 завантажених документів в місяць — безкоштовно (отримані документи не враховуються); від 11 до 1000 документів в місяць — 0,50 грн за кожен документ; від 1000 документів і більше — тариф узгоджується окремо з кожним користувачем і оформлюється додатково.

Зазначимо, що ПриватБанк запустив сервіс «Папка24» з обміну документами в електронній формі для українського бізнесу 10 березня 2016 року.

Після націоналізації колишній співробітник ПриватБанку Дмитро Дубілет перевів належить йому електронний сервіс «Папка24» в режим Open Source і дозволив використовувати його всім охочим

Це стало можливим, оскільки авторські права на програмний код і торгову марку «Папка24» залишилися оформленими на Дубілета.