Прокуратура Маріуполя домоглася повернення бази відпочинку в державну власність

Маріупольська прокуратура № 1 під час опрацювання рішень суду, вміщених у Єдиному реєстрі судових рішень, встановила факт незаконного відчуження бази відпочинку «Вуглик» та домоглася судового рішення про повернення об’єкту в державну власність. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області. 

У прокуратурі встановили, що рішенням Першотравневого районного суду Донецької області у червні 2016 року суд задовольнив позов громадської організації про визнання права власності на базу відпочинку «Вуглик», яка розташована на березі моря в селі Білосарайська Коса Мангушського району Донецької області. Таким чином, було прийняте незаконне рішення, згідно з яким базу відпочинку без жодного матеріального відшкодування її вартості передали у приватну власність.

Повідомляється, що прокуратура подала на рішення суду апеляційну скаргу в інтересах держави в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Апеляційний суд Донецької області задовольнив скаргу прокурора, рішення суду першої інстанції було скасовано, таким чином, майно повернулося в державну власність.

Зазначається також, що прокуратура Маріуполя спрямувала на адресу державного реєстратора лист про реєстрацію права власності на базу відпочинку «Вуглик» за державою.