Протестувальники розблокували дорогу біля пункту пропуску «Шегині» на кордоні з Польщею
facebook.com/igor.zinkevych

Протестувальники розблокували дорогу біля пункту пропуску «Шегині» на кордоні з Польщею

Протестувальники, які виступають проти змін у митних правилах, розблокували дорогу біля пункту пропуску «Шегині» на українсько-польському кордоні. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на заяву речниці Державної фіскальної служби Наталії Непряхіної в ефірі «112 Україна».

«Наразі на «Шегинях» мітинг завершений. На «Рава-Руській» обіцяють розблокувати дорогу протягом півгодини-годину. Що стосується волинської митниці і ПП «Ягодин», мітингувальники теж перекрили дорогу і пропускають по 4 машини на годину на в’їзд», — зазначила вона.

За інформацією речниці, на пункті пропуску «Шегині» зараз стоять 30 автомобілів, на «Рава-Руській» — 90. Кожні 15 хвилин мітингувальники відкривають дорогу та пропускають певну кількість авто.

За інформацією ДФС на 15 годину, не дивлячись на розблокування доріг до «Шегині» та «Рава-Руської», у черзі знаходилося 130 транспортних засобів, безпосередньо у пунктах пропуску – ще 60. На під’їздах до «Краківця» — 80 транспортних засобів. Тобто наразі ситуація ще досі ускладнена.

Під’їзні шляхи до «Ягодину» Волинської митниці ще й досі залишаються перекритими. В’їзду в Україну чекає близько 20 вантажних транспортних засобів. Крім того, станом на 14 годину, близько 40 вантажівок через перекриття дороги не могли під’їхати до пункту пропуску. Пасажирські автобуси та легкові автомобілі пропускаються мітингувальниками без перешкод.

Мітингувальники заявляють про намір продовжити акції протесту, якщо парламент не відреагує на їхні вимоги.

Нагадаємо, сьогодні, 10 січня, мітингувальники перекрили дороги на кордоні з Польщею через обмеження на ввезення товарів.